Kingfisher

Australský výrobce velice přesných a odolných zdrojů optického záření, měřičů úrovně, atenuátorů a dalšího příslušenství pro profesionální testování optických vláken.

  • Profesionální optické zdroje Kingfisher Profesionální optické zdroje Kingfisher

    Australská firma Kingfisher již dlouhou dobu náleží mezi špičkové výrobce měřicích přístrojů pro optická vedení. Jedná se o profesionální, přenosné, robustní, bateriově napájené testery vysoké kvality (přístroje jsou dodávány s tříletou...

    Porovnat

    Produkt z webu TR instruments.cz

  • Profesionální měřiče optického výkonu Kingfisher Profesionální měřiče optického výkonu Kingfisher

    Australská firma Kingfisher již dlouhou dobu náleží mezi špičkové výrobce měřicích přístrojů pro optická vedení. Jedná se o profesionální, přenosné, robustní, bateriově napájené testery vysoké kvality (přístroje jsou dodávány s tříletou...

    Porovnat

    Produkt z webu TR instruments.cz

  • Optické atenuátory Kingfisher Optické atenuátory Kingfisher

    Intuitivní, dálkově nastavitelné optické atenuátory Kingfisher jsou vhodným doplňkem při testování výkonu aktivních prvků v optických sítích, funkčnosti optických komponent i vlastností celých přenosových systémů.

    Porovnat

    Produkt z webu TR instruments.cz

  • Kapesní optické testery Kingfisher Kapesní optické testery Kingfisher

    Řada Kingfisher KI 9000 zahrnuje optické zdroje a měřiče výkonu v kapesním formátu, vhodné pro univerzální použití na multimode i singlemode vláknech v optických sítích. Jedná se o přístroje, které kombinují velmi jednoduchou obsluhu, spolehlivý...

    Porovnat

    Produkt z webu TR instruments.cz

  • Inspekční mikroskopy Kingfisher Inspekční mikroskopy Kingfisher

    Inspekční mikroskopy slouží pro ověření kvality a odhalení případných nečistot u optických konektorů, umožňují zvětšení až 200x nebo 400x. Vynikají robustním provedením, jednoduchým ovládáním, kvalitní optikou a odolnou konstrukcí....

    Porovnat

    Produkt z webu TR instruments.cz

  • Měřič optického výkonu pro FTTx PON Kingfisher KI6102 - PON Měřič optického výkonu pro FTTx PON Kingfisher KI6102 - PON

    Přístroj KI6102 je ruční tester určený pro měření optického výkonu pro BPON/EPON/GPON FTTx komunikační linky.

    Porovnat

    Produkt z webu TR instruments.cz

  • Měřič optického výkonu pro CWDM Kingfisher KI6501 Měřič optického výkonu pro CWDM Kingfisher KI6501

    KI6501 je jednoduchý a ekonomický ruční CWDM měřič optického výkonu určený pro testování single mode optických systémů používajících více vlnových délek.

    Porovnat

    Produkt z webu TR instruments.cz

Uživatelská sekce

Přihlásit se / Registrace | SK eshop

Košík

Váš košík je prázdný