Transceivery SFP/SFP+

Transceivery od firem Finisar a AVAGO. Metalické, optické (singlemode, multimode) SFP/SFP+. Možnost výběru z 1G, 10G nebo dual speed 1G/10G.

Podrobné vyhledávání

Cena

od do

Parametry

SFP nebo SFP+:

Typ:

Rychlost:

Výrobci

Vynulovat filtr

Systemy

Různé typy SFP, SFP+ transceiverů naleznete v našem eshopu na adrese http://www.mericitechnika.cz/transceivery-sfp-sfp

Uživatelská sekce

Přihlásit se / Registrace | SK eshop

Košík

Váš košík je prázdný